משתתפים בסדנת התמקדות בסיסית משתפים:

מורן "החיבור, ההקשבה הזו בהתמקדות, הדבר הזה הוא יקר מפז. אין מילים לתאר. משהו חשוב. יכולה להתנהל בעולם, ויכולה להיות מחוברת - שזה משהו אחר לגמרי. אני לא נוטשת את עצמי. אני בחיבור. בנוכחות. המסרים שמגיעים מהגוף כל פעם מפתיעים אותי. כל מסר שמגיע מהגוף הוא מאוד מאוד אוטנטי. אפילו ששמעתי אותו מבחוץ כשהוא בא מהגוף הוא מביא ריפוי וחיבור מאוד עמוקים."

 

ליאת "תחושת הוקרת תודה, התמקדות הפכה להיות עבורי אורח חיים שלם הכולל שפה חדשה ואחרת - כזו שמאפשרת מרחב חיים מלא, חיים בהם לקיחת אחריות על חיי היא דבר נעים ואפשרי ולא מחליש ומאיים. היא אמצעי לתקשורת מדויקת, המאפשרת יותר עם אחרים ועם עצמי. היא מיושמת הליכה למעשה בחיי, היא אמצעי לחיבור נכון יותר עם לקוחות, ומאפשרת להם להגיע מהר יותר ליעדים ולמטרות."

 

אורית "התמקדות עבורי זה משהו אינסופי, שנגיש כל הזמן, גם במציאות. בחיים. היכולת להפנות תשומת לב, ולעשות shift (צעד) קטן ומשמעותי בזמן אמת".

אמש סיימתי את אחד הקורסים המעולים והיישומיים ביותר שלמדתי בחיי! התהליך התחבר לי כמו כפפה ליד, כאילו הנכיח משהו באופן עוצמתי אבל כאילו כבר היה שם, מחכה להתוודע בפני...

תודה לך יהודית פירסט יקרה להנחייתך הרגישה, הסבלנית והאוהבת במרחב מאד מקבל ומעצים לכל! ותודה לכל אחד ואחד בקבוצה על המסע היפה והמשמעותי שעשינו יחדיו! להתראות בקורס הבא, ומאמינה שעוד נתמקד ביחד גם אם לא תמשיכו כעת... וגם כך, איריס לונדון-זולטי תודה על הליווי האוהב והנוכח, זכינו בנוכחותך!